Moda na sukces - odc. 5665

Forresterowie szukają wyjścia z rozpaczliwej sytuacji finansowej. Wystawiają na sprzedaż część swoich nieruchomości. Jednak wciąż brakuje im pieniędzy na spłatę kredytu. Mimo to nie chcą pogodzić się z myślą, że ich Dom Mody miałby się stać częścią imperium Billa Spencera.

Komentarze (0) 10.06.2012. 06:30

Moda na sukces - odc. 5664

Forresterowie nie mogą pogodzić się z koncepcją Billa Spencera. Nie chcą, żeby Katie została dyrektorem generalnym. Bill utwierdza ją w przekonaniu, że jest idealną kandydatką. Taylor dowiaduje się, że Stephanie miała udar. Obiecuje jej pomóc.

Komentarze (0) 06.06.2012. 11:00

Moda na sukces - odc. 5663

Stephanie nadal odczuwa skutki mikroudaru. Jednak nie słucha zaleceń lekarza i nie chce odpocząć od pracy. Forresterowie nie chcą zaakceptować Katie na stanowisku szefowej Domu Mody. Między Katie i jej siostrami dochodzi do ostrego konfliktu na tym tle.

Komentarze (0) 05.06.2012. 11:00

Moda na sukces - odc. 5662

Bill Spencer jest o krok od przejęcia Domu Mody Forrester. Eric i Ridge nie mogą temu zapobiec. Bill oświadcza im, że na czele firmy musi stanąć ktoś, komu ufa. Proponuje, żeby stanowisko dyrektora objęła Katie Logan.

Komentarze (0) 04.06.2012. 10:55

Moda na sukces - odc. 5661

Eric postanawia przejść na emeryturę. Przekazuje stery firmy Ridge'owi. Nie wie, że Bill Spencer wykorzystał lukę w prawie, żeby przejąć jego Dom Mody. Steffy uważa, że Jackie nie jest odpowiednią żoną dla Owena. Jackie podejrzewa, że dziewczyna interesuje się jej mężem.

Komentarze (0) 01.06.2012. 11:05

Moda na sukces - odc. 5660

Katie prosi Billa, żeby nie podpisywał dokumentu, na podstawie którego przejmie Dom Mody Forrester. Bill jeszcze raz tłumaczy, że po prostu chce uratować tę firmę i zapewnić jej sukcesy. Jest pewien, że Katie da sobie radę na stanowisku dyrektora generalnego i że razem dokonają wielkich rzeczy. Thorne, Ridge, Brooke, Rick witają w rodzinie Marcusa, którego Eric adoptował. Kurier przynosi z banku pokwitowanie wpłaty pieniędzy. Ponieważ wpłynęły trochę za późno, Ridge dzwoni do banku, ale znajomy urzędnik, Michael nie chce podejść do telefonu...

Komentarze (0) 31.05.2012. 10:55

Moda na sukces - odc. 5659

Do Ridge'a przychodzi pracownik banku i przypomina, że do południa musi zostać wpłacona rata kredytu. Następnie zjawia się Katie, która oznajmia Ridge'owi i Brooke, że Bill Spencer zamierza jednak przejąć ich firmę. Stwierdza, że miałoby to dobre strony. Brooke i Ridge są oburzeni. Pytają, czy to Katie miałaby kierować firmą. Marcus i Donna mówią Ericowi, że Marcus poznał swojego biologicznego ojca, który chce uczestniczyć w jego życiu. Eric pyta, czy Marcus nadal chce być adoptowany. Pracownik banku, Michael, idzie do Billa, który chciał się z nim widzieć. Bill stwierdza, że Forresterowie nie wpłacili na czas raty kredytu i żąda, żeby bank natychmiast przejął Dom Mody Forrester, który on od niego odkupi.

Komentarze (0) 30.05.2012. 11:00

Moda na sukces - odc. 5658

Stephanie przyznała przed Pam, że miała mikroudar, ale podkreśla, że nadal będzie ważną osobą w świecie mody. Idą na zebranie, na którym Stephanie dziwnie się zachowuje i żąda od wszystkich potwierdzenia swoich zasług dla firmy. Katie powiedziała Billowi, że Marcus jest synem Justina. Bill przyznaje się, że wciąż chce przejąć Dom Mody Forrester. Tłumaczy, że tylko dzięki temu ta firma zdoła przetrwać, i że wszyscy pracownicy w niej zostaną, nawet Forresterowie. Jednak to Katie będzie jej dyrektorem generalnym...

Komentarze (0) 29.05.2012. 11:00

Moda na sukces - odc. 5657

Pam martwi się, że Stephanie źle się czuje, ale zdenerwowana Stephanie twierdzi, że nic jej nie jest. Pam zauważa, że Stephanie szukała w internecie informacji o udarze i jest jeszcze bardziej przerażona. Donna wyznała Justinowi, że Marcus jest jego synem. Wyjaśnia, że kiedy zaszła w ciążę, nie powiedziała mu o tym, bo nie chciała mu komplikować życia i odbierać mu szansy na karierę sportową. Justin ją rozumie i nie ma jej za złe, że oddała dziecko do adopcji, ale teraz pragnie się zająć Marcusem.

Komentarze (0) 28.05.2012. 10:55

Moda na sukces - odc. 5656

Steffy przywiozła Stephanie ze szpitala i obiecała, że nikomu nie powie, co się stało. Eric, Donna i Marcus się cieszą, bo dokumenty adopcyjne są gotowe do podpisania. Stephanie przyszła do pracy, jednak dziwnie się zachowuje. Jest niemiła dla wszystkich, rozkojarzona. Kiedy zostaje sama, z przerażeniem stwierdza, że źle widzi i nie jest w stanie podpisać dokumentu. Tymczasem Justin mówi Billowi, że Marcus może być jego synem. Bill każe sprawdzić datę urodzenia Marcusa...

Komentarze (0) 25.05.2012. 11:10

<< Pierwszy < Poprzedni [1 / 143] Następny > Ostatni >>

Seriale TV

Ostatnio dodane streszczenia odcinków

Nowe komentarze

Kanały RSS

Copyright (c) 2008 by Serialomania.net

Program TV

Szukasz programu TV, a nie jedynie streszczeń odcinków? W sieci jest wiele stron z takimi informacjami. Każdy portal - onet, WP, interia itd. - ma strony z programem TV. Najciekawszy układ i najdokładniejsze opisy programów znaleźliśmy jednak na stronie Teleman - Program TV.
The End