Streszczenia odcinków seriali TV

Witaj w Serialomani! Na tej stronie możesz znaleźć streszczenia odcinków seriali emitowanych w telewizji. Jeżeli nie udało Ci się obejrzeć któregoś odcinka Twojego ulubionego serialu albo chcesz sobie przypomnieć jakieś wydarzenia z poprzednich odcinków to właśnie trafiłeś w dobre miejsce.

Znajdziesz też tutaj odcinki które nie były jeszcze wyświetlane, a są dopiero zaplanowane w programie TV. Tak więc jeżeli jesteś niecierpliwy i nie chcesz czekać - to możesz teraz sprawdzić co się zdarzy w kolejnych odcinkach serialu nie czekając na czas emisji podany w programie telewizyjnym.

Zapraszamy też do pozostawiania komentarzy do seriali i poszczególnych odcinków - być może w ten sposób ułatwisz komuś wybór jaką pozycję programu telewizyjnego warto obejrzeć.

27.04.2008. 13:39

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy.

Napisz komentarz

* = wymagane pola

:

:

:


2 + 4 =

Seriale TV

Ostatnio dodane streszczenia odcinków

Nowe komentarze

Kanały RSS

Copyright (c) 2008 by Serialomania.net

Program TV

Szukasz programu TV, a nie jedynie streszczeń odcinków? W sieci jest wiele stron z takimi informacjami. Każdy portal - onet, WP, interia itd. - ma strony z programem TV. Najciekawszy układ i najdokładniejsze opisy programów znaleźliśmy jednak na stronie Teleman - Program TV.
The End